Dyson Pure Cool Link TP02 - Čistička vzduchu 2v1

Dyson Pure Cool Link TP02 - Čistička vzduchu 2v1

Dyson Pure Cool Link TP02 - Čistička vzduchu 2v1 od spolehlivého výrobce Dyson , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Dyson Pure Cool Link TP02 - Čistička vzduchu 2v1 výhodně za skvělou cenu 11990 Kč

11990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Dyson Pure Cool Link TP02

Čistička vzduchu a ventilátor v jednom
Uhlíkový filtr a sklěněný HEPA filtr k filtraci škodlivých plynů, pachů
Automatický režim kontrolující kvalitu vzduchu
Ovládání pomocí mobilní aplikace
Atraktivní design vhodný do moderních prostor
Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivin a alergenů ze vzduchu
Tichý noční režim pro klidný spánek
Technologie Air Multiplier pro cílené směřování vzduchu 
Vysoká bezpečnost a jednoduché čištění
Celoroční využití - v létě chladí

Představení Dyson Pure Cool Link TP02

Čistička vzduchu Dyson Pure Cool Link TP02 vám zajistí čistou a svěží domácnost. Kromě vysoké účinnosti čištění 99,95 % ji můžete používat také jako ventilátor k osvěžení vzduchu. Ovládat ji lze snadno pomocí dálkového ovládání, aplikace v telefonu či hlasem. Nastavte si časovač vypnutí nebo přepněte do tichého nočního režimu pro klidný a nerušený spánek. V režimu ventilátoru si můžete plynule regulovat intenzitu proudu vzduchu. Při nejvyšším výkonu hlasitost dosahuje k běžné hodnotě 63 dB.

Kruhový skleněný HEPA filtr

S uhlíkovou vrstvou zachytává ultra jemné částice ze všech stran, včetně pylů, bakterií a úlomků srsti domácích mazlíčků. Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivin a alergenů ze vzduchu.

Technologie Air Multiplier

Air Multiplier je revoluční patentovaná technologie, která čističce vzduchu umožňuje vytvořit silný, nepřerušovaný a rovnoměrný proud čistého vzduchu.  Vzduch je nasáván ve spodní části přístroje, následně přes filtry veden do oválného prstence, kde při výstupu vzniká podtlak a tím se zároveň strhává vzduch před a za čističkou.

Dvojí využití

Čistička vzduchu Dyson Pure Cool Link TP02 čistí vzduch po celý rok. Poskytuje tak osvěžující proud vyčištěného vzduchu i v teplých měsících.

Aplikace Dyson Link

Tato aplikace pro chytré telefony poskytuje přímou kontrolu nad prostředím, ve kterém se pohybujete. Díky spojení s čističkou vzduchu můžete ihned získat aktuální data z monitorované místnosti, jako je vlhkost, teplota a hlavně stav znečištění ovzduší. Zároveň můžete svoji čističku vzduchu prostřednictvím aplikace pohodlně ovládat, nastavovat její provoz včetně režimu proudění vzduchu a kontrolovat aktuální stav, ať už jste kdekoli. Dostupná je pro Android i iOS.

Plynulá regulace intenzity proudu vzduchu

Pro optimální nastavení v jakékoli místnosti.

Dálkový ovladač

Dálkový ovladač vám umožňuje ovládat všechny funkce čističky vzduchu. Zaoblení a magnetický úchyt umožňují pohodlné ukládání na zařízení.

Vhodný pro alergiky

Čističky vzduchu Dyson jsou nadací Asthma and Allergy Foundation certifikovány jako asthma and allergy friendly (vhodné pro astmatiky a alergiky).

Snadné čištění a údržba

Nízké nároky na údržbu, snadno vyměnitelné filtry se zabudovaným oznámením potřeby výměnu.

Bezpečné používání

Čistička vzduchu i ventilátor nemají žádné rychlé rotující lopatky vrtule, takže se nemusíte bát použití během dne

Název:
Dyson Pure Cool Link TP02 - Čistička vzduchu 2v1
Výrobce:
SKU:
5025155024492

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz