Dolphin SUPREME M6 (M600) - Nový

Dolphin SUPREME M6 (M600) - Nový, pouze rozbaleno + 3 roky záruky - Bazénový vysavač

Dolphin SUPREME M6 (M600) - Nový, pouze rozbaleno + 3 roky záruky - Bazénový vysavač od spolehlivého výrobce Dolphin je u nás k dispozici opravdu výhodně. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Dolphin SUPREME M6 (M600) - Nový, pouze rozbaleno + 3 roky záruky - Bazénový vysavač - nyní získáte od 50900 Kč

50900 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač Dolphin SUPREME M6 (M600) - Nový, pouze rozbaleno

Automatický bazénový vysavač Dolphin SUPREME M6 s inteligentním skenem je vhodný do bazénů o délce do 15 m. Čistí dno, stěny bazénu i hladinovou linku. Výkonné filtrační čerpadlo o výkonu 17 m³/h zajišťuje dostatečně velkou sílu pro vyčištění bazénu. Dolphin SUPREME M6 je jednoduchý na obsluhu a údržbu. Snadno vyjímatelný filtrační koš je přístupný z horní strany. Velkou výhodou je dvojitá filtrace - hrubý filtr zachytí největší nečistoty a jemný filtr dokonale přefiltruje vodu. Dolphin SUPREME M6 je možné ovládat přes aplikaci v mobilním telefoně či tabletě.

Do bazénů s délkou do 15 m
Jednoduché použití a obsluha
Přístup k filtračnímu koši z vrchu - velmi jednoduché na vyjmutí a vyčištění
Dva aktivní kartáče, které odstraní řasy a bakterie z bazénu
Vysavač je vybavený otočným čepem Swivel, který zabraňuje zamotání
Dvojitá filtrace - hrubý filtr zachytí největší nečistoty, jemný filtr přefiltruje vodu
"Pick me up mode" pro snadnější vyjmutí vysavače
Inovovaná motorová jednotka se zdokonaleným skenováním a automatickou motorovou ochranou před přetížením
Čistí dno, stěny bazénu i hladinovou linku
Ovládání pomocí mobilního telefonu

Představení Dolphin Supreme M6

Precizní navigace

Dolphin má zabudován mikroprocesor se samoprogramovací schopností, což mu po krátkém „osahání“ bazénu umožní zvolit takový čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny až nad úroveň hladiny. Zařízení je absolutně nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se o nic nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. 

Kompletní pokrytí bazénu

Dolphin SUPREME M6 čistí dno, stěny i vodní linku bazénu. Setře nečistoty a profiltruje vodu rychlostí 17m³/hod. Na pohyb po stěnách používá patentovaný systém pohybu PowerStream, který vytváří přítlak k povrchu bazénu a napomáhá posunu robota směrem vzhůru a také do požadované strany. Díky tomu dokáže kompletně pokrýt všechny typy povrchů bazénů, jako fólie, laminát, keramika, beton, nerez, a další.

Dokonalá dvojitá filtrace

Bazénový vysavač Dolphin SUPREME M6 má výkonnou dvojitou filtraci. Je vybaven filtračním košem, který se skládá ze 2 filtrů - ten hrubší zachytí větší nečistoty, které zbytečně neucpávají jemný filtr - ten má pak dostatečnou sílu zachytit řasy a bakterie po celou dobu čištění. A údržba? Opravdu velice jednoduchá. Vrchní přístup k filtračnímu koši umožňuje jeho pohodlné vyjmutí. Pak ho stačí propláchnout čistou vodou (jednotlivé filtry koše je možno rozebrát).

Aktivní kartáč

Bazénový vysavač Dolphin SUPREME M6 má ve středu aktivní kartáče, které rotují 2x rychleji, než je rychlost robota. Setře řasy a bakterie, a profiltruje všechny nečistoty usazené na dně i po stěnách vašeho bazénu.

Swivel proti zamotání kabelu

Swivel je otočný čep, který zabraňuje zamotání kabelu.

Název:
Dolphin SUPREME M6 (M600) - Nový, pouze rozbaleno + 3 roky záruky - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
ID4112

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz