Dolphin S200 - Použitý - Bazénový vysavač

Dolphin S200 - Použitý - Bazénový vysavač

Dolphin S200 - Použitý - Bazénový vysavač od této spolehlivé značky Dolphin je k dostání výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Dolphin S200 - Použitý - Bazénový vysavač aktuálně zrovna za 34500 Kč

34500 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač Dolphin S200 - Použitý

Automatický bazénový vysavač Dolphin S200 s inteligentním skenem je vhodný do bazénů o délce do 12 m. Čistí dno, stěny bazénu i hladinovou linku. Výkonné filtrační čerpadlo o výkonu 17 m³/h zajišťuje dostatečně velkou sílu pro vyčištění bazénu. Dolphin S200 je jednoduchý na obsluhu a údržbu. Snadno vyjímatelný filtrační koš je přístupný z horní strany. Velkou výhodou je dvojitá filtrace - hrubý filtr zachytí největší nečistoty a jemný filtr dokonale přefiltruje vodu. Hodí se jak na bazény v zemi, tak i ty nadzemní.

Jednoduché použití a obsluha
Přístup k filtračnímu koši z vrchu - velmi jednoduché na vyjmutí a vyčištění
Vhodný i na nadzemní bazény
Dva aktivní kartáče, které odstraní řasy a bakterie z bazénu
Vhodný na všechny typy povrchů bazénů
Dvojitá filtrace - hrubý filtr zachytí největší nečistoty, jemný filtr přefiltruje vodu
Čistí dno, stěny bazénu i hladinovou linku
Do bazénů s délkou do 12 m

Bazénové vysavače Dolphin v pořadu Rady ptáka Loskutáka

Videopředstavení bazénového vysavače Dolphin S200 (série S)

Kompletní pokrytí bazénu

Dolphin S200 čistí dno, stěny i vodní linku bazénu. Setře nečistoty a profiltruje vodu rychlostí 17m³/hod. Na pohyb po stěnách používá patentovaný systém pohybu PowerStream, který vytváří přítlak k povrchu bazénu a napomáhá posunu robota směrem vzhůru a také do požadované strany. Díky tomu dokáže kompletně pokrýt všechny typy povrchů bazénů, jako fólie, laminát, keramika, beton, nerez, a další.

Dokonalá dvojitá filtrace

Bazénový vysavač Dolphin S200 má výkonnou dvojitou filtraci. Je vybaven filtračním košem, který se skládá ze 2 filtrů - ten hrubší zachytí větší nečistoty, které zbytečně neucpávají jemný filtr - ten má pak dostatečnou sílu zachytit řasy a bakterie po celou dobu čištění. A údržba? Opravdu velice jednoduchá. Vrchní přístup k filtračnímu koši umožňuje jeho pohodlné vyjmutí. Pak ho stačí propláchnout čistou vodou (jednotlivé filtry koše je možno rozebrát).

Dva aktivní kartáče setřou téměř vše

Dolphin S200 má dva aktivní kartáče, které rotují 2x rychleji než pásy robota. Setře řasy a bakterie, a profiltruje všechny nečistoty usazené na dně i po stěnách vašeho bazénu.

Pro koho je vhodný Dolphin S200?

Bazénový vysavač Dolphin S200 se hodí pro majitele bazénů s délkou do 12 metrů a hloubkou vody 0,8 - 5 m. Dokáže vylézt na stěny jakéhokoliv bazénu díky patentovanému systému pohybu Power Stream. Inteligentně přizpůsobí svůj pohyb tvaru bazénu a indikuje překážky pro maximální výkon a efektivní čištění.

Technická specifikace:

Model: Maytronics Dolphin S200
Barva: bílá / šedá / modrá
Přefiltrovaný objem vody: 17 m³ / hod
Hmotnost bez kabelu: 7,5 kg
Primární napětí: 200-230 V, 50-60 Hz
Sekundární napětí: 29 V
Elektrické krytí: Vysavač IP 68
Elektrické krytí: Transformátor IP 54
Délka kabelu: 18 m
Doporučeno pro bazén s délkou: do 12 m 
Doporučená teplota vody: 6 - 34 °C
Optimální pracovní teplota vody: 18 - 32

Název:
Dolphin S200 - Použitý - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
ID4082

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz