Dolphin 2x2 PRO GYRO - Bazénový vysavač

Dolphin 2x2 PRO GYRO - Bazénový vysavač

Dolphin 2x2 PRO GYRO - Bazénový vysavač od společnosti s předním postavením na trhu Dolphin je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Dolphin 2x2 PRO GYRO - Bazénový vysavač cenově vychází na 208110 Kč

208110 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Bazénový vysavač Dolphin 2x2 PRO GYRO:

Vysoce výkonný automatický robot pro čištění dna a stěn komerčních bazénů. Automatický vysavač dna a stěn bazénu DOLPHIN 2x2 Pro Gyro je určen pro bazény o velikosti do 50 m. Dolphin automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonné jemné filtry o ploše 1,5 m2 a filtrační schopnosti 70 micronů přefiltrují 36 m3/h vody. Tímto zařízením odstraníte nečistoty ze dna a stěn bazénu, což se projeví na kvalitě vody a na nižší spotřebě chemikálií, zvláště chlóru.

Videopředstavení bazénového vysavače - DOLPHIN 2x2 PRO GYRO

Představení bazénového vysavače - DOLPHIN 2x2 PRO GYRO

Dolphin má zabudovaný mikroprocesor se samoprogramovací schopností, což mu po krátkém "osahání" bazénu umožní zvolit takový čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny až nad úroveň hladiny. Zařízení je absolutně nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se o něj nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. Pro bazény s hladkým povrchem je možno k vysavači dokoupit speciální kartáče Wonder Brush.

Možnosti čištění:

V automatickém režimu čištění si Dolphin po krátkém zmapování bazénu sám zvolí takový čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu.
Čištění pomocí dálkového ovládání : Dálkové ovládání umožňuje rychlé vyčištění problematických míst bazénu, kde se vyskytuje větší množství nečistot. Vysavač můžete řídit bezdrátovým dálkovým ovládáním, pomocí kterého si jednoduše vyčistíte bazén.

DOKONALÉ VYČIŠTĚNÍ BAZÉNU

Pokročilý unikátní gyroskopický systém přináší přesné a efektivní skenování pro čištění dna, stěn i vodní linky bazénu. CleverClean chytrý skenovací systém zajišťuje kompletní pokrytí a vyčištění bazénu.
 

MAXIMÁLNÍ HYGIENA

Nová koncepce kartáčů, díky které jsou z bazénu sbírány nejen běžné nečistoty, ale i řasy a bakterie.
 

INDIKACE PLNÉHO SÁČKU

Digitální napájecí zdroj indikuje plný sáček.
 

UŽIVATELSKY PŘÍJEMNÝ

Plně automatizovaný stroj, jednoduché dálkové ovládání (ikony a obrázky, bez textu), možnost nastavení opožděného startu, různých parametrů bazénu a čistících cyklů, vozík pro snadnou manipulaci a skladování.
 

SPOLEHLIVÝ

Robustní dvoumotorové provedení, vysoká spolehlivost a odolnost.

Výhody:

Stroj čistí nejen dno ale i stěny bazénu – u dětského bazénu, kde je malá hloubka, lze čištění stěn vypnout pomocí dálkového ovládání
Efektivní způsob čištění – součástí je navigační systém Gyroskop – pomocí, kterého čistí dno efektivněji a čistící schopnost je vyšší až o 25%
Nové dálkové ovládání – nový design, snadnější použití – instruktáž bez textu, pouze pomocí obrázků a ikon
Kabel „s otočným čepem“, který zabraňuje zamotání kabelu – SWIVEL
Nový mikroprocesor s vylepšeným softwarem
Nový transformátor s indikací plného

Název:
Dolphin 2x2 PRO GYRO - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
3700617001656

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2496
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz