Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash - Robotický vysavač a mop 3v1

Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash - Robotický vysavač a mop 3v1

Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash - Robotický vysavač a mop 3v1 od značky s dlouholetou historií Concept , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash - Robotický vysavač a mop 3v1 cenově vychází na 13999 Kč

13999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash

 

3v1 vysává, mopuje a sterilizuj
BLDC motor
Navigační technologie LaserTec 2.0
Sací síla 3300 Pa (3 úrovně)
Robot mluví česky, slovensky, maďarsky, polsky
Baterie LG BYD 5200 mAh – až 250 minut
UVC lampa
Mopování Y-wash (speciální způsob vytírání pro dosažení maximálně efektivních výsledků)
TOF senzor
CARPET turbo
Aplikace Concept Robot v češtině
ROOMPLAN – rozdělení místností, druhy úklidu, zakázané zóny
Total Surface
3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální)
3 funkce (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
Elektronicky řízené VYTÍRÁNÍ
Třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13
2x vyměnitelný zásobník
Kapacita prachového zásobníku: 600 ml
Kapacita zásobníku 2v1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
Plánování úklidu
Doba nabíjení 4 - 5 hodiny
Hlučnost: 60 – 70 dB

Představení robotického vysavače Concept VR3205

Robotický vysavač s mopem 3 v 1 Concept VR3205 Perfect Clean je vybaven vyspělou laserovou navigací pro přesné plánování úklidu a UVC sterilizačním režimem. Vyniká vysokou sací silou, extrémní výdrží a nejefektivnějším způsobem vytírání Y-wash.

Dokonalá orientace

Robotický vysavač VR3205 je vybaven vyspělou laserovou navigací LaserTec 2.0, která podrobně naskenuje vaši domácnost a vytvoří přesnou mapu pro plánování úklidu. Výsledkem je, že se robot s maximální přesností orientuje v prostoru, nepřejíždí opakovaně již uklizená místa, a tím zkracuje dobu úklidu. Perfektně si poradí se všemi podlahovými krytinami i s členitými prostory. Díky velkým kolům a silnému motoru překoná dveřní prahy a jiné překážky do výše až 1,8 cm. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Vysává a vytírá

Robot je vybaven dvěma zásobníky, díky kterým si lehce poradí se suchým i mokrým úklidem. První zásobník s kapacitou 600 ml slouží pro klasický úklid na sucho. Nasadíte-li druhý zásobník 2 v 1, můžete vysávat i vytírat najednou. Kombinuje totiž klasickou nádobu na prach s elektronicky řízeným zásobníkem na vodu, takže v rekordním čase docílíte dvou úklidů najednou. Průtok vody můžete pomocí aplikace nastavit na nízkou, standardní nebo vysokou úroveň podle míry znečištění. Zásobník na vytírání je osazen textilií z mikrovlákna, která na sebe váže nečistoty a během úklidu podlahu také vyleští. Textilii lze lehce sundat a vyprat v pračce.

Mluví česky

Rádi byste si koupili robotický vysavač, ale máte strach, že mu nebudete rozumět? S robotickým vysavačem Concept VR3205 se to nestane. Tento skvělý pomocník pro každodenní úklid mluví hned v 5 jazycích: česky, slovensky, anglicky, polsky a maďarsky.

Y-WASH: nejefektivnější způsob vytírání

Y-wash představuje vysoce efektivní způsob vytírání. V tomto režimu se robot pohybuje v „Y“ trajektorii, během které každý kousek podlahy projede opakovaně a díky tomu účinně odstraňuje zaschlé skvrny, špínu a ostatní nečistoty.

UVC sterilizační režim

Robotický vysavač VR3205 je vybaven UVC sterilizační LED technologií, která dosahuje až 3x delší

Název:
Concept VR3205 3v1 Perfect Clean Laser UVC Y-wash - Robotický vysavač a mop 3v1
Výrobce:
SKU:
8595631012291

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2456
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz