CleanMate LDS800 - Robotický vysavač a mop 3v1

CleanMate LDS800 - Robotický vysavač a mop 3v1

CleanMate LDS800 - Robotický vysavač a mop 3v1 od společnosti s předním postavením na trhu Cleanmate lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. CleanMate LDS800 - Robotický vysavač a mop 3v1 za super cenu 11990 Kč

11990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač CleanMate LDS800

Přesná laserová navigace LiDAR
Zobrazení mapy v reálném čase
Vysavač, mop, UVC dezinfekce 3v1
Rozvržení, úprava a pojmenování místností
Zakázané oblasti, virtuální stěny
Možnost uložení až 5 map
Aplikace TUYA v českém jazyce
Podpora Alexa, Google Assistant
Robot mluví česky
WiFi připojení 2,4 GHz
Třístupňová filtrace s HEPA filtrem
Výkonný tichý BLDC sací motor
3 úrovně sacího výkonu
Plánovač úklidu
Inteligentní Turbo sání
Detekce schodů a překážek
Speciální boční stěnový TOF senzor
Režim vytírání Y-mopping
Elektronicky řízené dávkování vody
Uklízecí módy AUTO, Místnosti, Zóny, Bodové
Automatická nabíjecí základna
Li-ion baterie 5200 mAh

Představení robotického vysavače CleanMate LDS800

CleanMate LDS800 je robotický vysavač s vysoce přesnou laserovou navigací, který systematicky vysává, vytírá a dezinfikuje podlahy pomocí UVC lampy. Robotický vysavač CleanMate LDS800 je možné ovládat přes aplikaci, která je v češtině pro iOS a Android. Pomocí aplikace můžete naplánovat úklid, rozvrhnout a pojmenovat místnosti, vytvořit zakázané oblasti a zároveň v reálném čase sledovat, kde se vysavač zrovna nachází. Robot umožňuje uložit až 5 map do paměti a je tak ideální pro vícepatrové prostory. Třístupňová filtrace s HEPA filtrem zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu. Vysoce výkonný, tichý BLDC sací motor posbírá veškeré nečistoty z vašich podlah včetně koberců. Po dokončení úklidu sám vyhledá nabíjecí základnu a začne se nabíjet.

Vysává, vytírá a dezinfikuje UVC lampou

Robotický vysavač CleanMate LDS800 nejen vysaje, ale také vytře podlahu pomocí mopu a zároveň vydezinfikuje podlahu UVC lampou. Můžete si vybrat, zda budete podlahy pouze vysávat, vytírat, dezinfikovat nebo vše provádět najednou.

Ovládání přes mobilní aplikaci v českém jazyce

Robotický vysavač můžete ovládat prostřednictvím chytrého telefonu se systémem Android nebo iOS. Připojte vysavač do chytré domácnosti pomocí spolehlivé aplikace TUYA Smart a užijte si rozšířené funkce. Můžete naplánovat úklid, rozvrhnout a pojmenovat místnosti, vytvořit zóny a zakázané oblasti a zároveň v reálném čase sledovat, kde se vysavač zrovna nachází. Robot umožňuje uložit až 5 map do paměti. Aplikace je v českém jazyce a ke stažení zdarma. Robotický vysavač podporuje Amazon Alexa a Google Assistant pro hlasové ovládání.

Kompletní automatický úklid

Automatický úklid slouží pro úklid celého prostoru domácnosti. Robotický vysavač systematicky uklidí místnost jednu po druhé. Prostor si rozdělí na menší oblasti, které postupně vysaje podél stěn a poté v liniích. Po dokončení úklidu se automaticky vrátí do nabíjecí stanice.

Úklid místností

Vysavač CleanMate LDS800 po kompletním úklidu vytvoří mapu a pomocí inteligentní funkce automaticky navrhne rozdělení jednotlivých místností. Místnosti můžete pojmenovat, rozdělit nebo sloučit. Následně máte možnost na mapě vybrat místnosti, které chcete uklízet.

Zónový

Název:
CleanMate LDS800 - Robotický vysavač a mop 3v1
Výrobce:
SKU:
8594072212765

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2389
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz