CleanMate LDS700 - Robotický vysavač a mop 2v1

CleanMate LDS700 - Robotický vysavač a mop 2v1

CleanMate LDS700 - Robotický vysavač a mop 2v1 od kvalitní značky Cleanmate lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. CleanMate LDS700 - Robotický vysavač a mop 2v1 momentálně v akci za 8999 Kč

8999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač CleanMate LDS700

Přesná laserová navigace LiDAR
Robotický vysavač 2v1 - vysává a mopuje zároveň
WiFi připojení
Aplikace v českém jazyce
Hlasový průvodce v češtině
Automaticky se dobije a pokračuje v úklidu
Výkonný a tichý BLDC sací motor
Inteligentní TURBO sání
Odpadní a mopovací nádobka 2v1 (350 ml na nečistoty + 300 ml na vodu)
Elektronicky řízení dávkování vody
Moderní Li-ion baterie
Uklízecí módy AUTO, SPOT, EDGE

Představení robotického vysavače CleanMate LDS700

CleanMate LDS700 je robotický vysavač s vysoce přesnou laserovou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá mopem s elektronicky řízeným dávkováním vody. Aplikace v českém jazyce je dostupná pro Android i iOS a důležité informace vám robotický vysavač bude sdělovat česky. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu. Vysoce výkonný, tichý BLDC sací motor s inteligentním turbo sáním posbírá veškeré nečistoty z hladkých podlah i z koberců včetně chlupů domácích mazlíčků. Po dokončení úklidu sám vyhledá nabíjecí základnu a dobije baterii.

 

Robotický vysavač s přesnou laserovou navigací

CleanMate LDS700 je robotický vysavač, který používá pokročilý laserový navigační systém LiDAR a vestavěné inteligentní snímače prostoru. Vysavač uklízí podlahy systematicky a maximálně efektivně bez zbytečného zdržování. Zároveň systém pohybu v průběhu úklidu pravidelně optimalizuje, aby zajistil precizní úklid podlah i při posunutí s nábytkem či předměty.

Zónové čištění

Prostřednictvím aplikace můžete nastavit plochy (zóny), které má CleanMate LDS700 aktuálně uklidit, například více znečištěná místa – chodba, kuchyň nebo oblast jídelního stolu. Jednoduše za sebe pošlete robota, který špinavou práci odvede za vás.

Nastavení zakázané oblasti

Prostřednictvím aplikace můžete nastavit oblasti, které CleanMate LDS700 při vysávání vynechá nebo nakreslit virtuální zeď. Zapomeňte tak na nepraktické přenášení mechanických vymezovačů prostoru.

Bodové čištění

Jednoduše v mobilní aplikaci kliknete do mapy pro výběr místa a tím označíte oblast, kterou má vysavač uklidit. Tuto funkci využijete například, když se vám vysype smetí na konkrétní místo. Jednoduše tam pošlete robota uklidit a on odvede práci za vás.

Duální zásobník s elektronicky řízením dávkování vody

Robotický vysavač CleanMate LDS700 obsahuje dva typy zásobníků. Pro kombinovaný úklid vysávání a vytírání duální zásobník s elektronicky řízeným dávkování vody a možností nastavení tří úrovní množství vody. Druhý velký zásobník pouze pro vysávání s možností nastavení 3 výkonů sání.

Česky mluvící robotický vysavač

CleanMate LDS700 je zcela přizpůsobený českým zákazníkům. Hlasový průvodce oznamuje okamžitý stav robota, nastavení vysavače a pokyny v českém jazyce.

Ovládání přes mobilní aplikaci v českém jazyce

Robotický vysavač můžete ovládat prostřednictvím chytrého telefonu se systémem Android nebo iOS. Připojte

Název:
CleanMate LDS700 - Robotický vysavač a mop 2v1
Výrobce:
SKU:
8594072212291

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2391
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz