Carneo Smart Cleaner 400

Carneo Smart Cleaner 400

Carneo Smart Cleaner 400 od skvělé a známé značky Carneo je k získání právě teď u nás za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Carneo Smart Cleaner 400 - nyní pořídíte za 2890 Kč

2890 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický vysavač CARNEO Smart Cleaner 400

Robotický vysavač CARNEO SmartCleaner 400 Váš nový člen domácnosti. Oblíbí si jej nejen každá hospodyňka, ale i děti, které dokáží strávit dlouhé chvíle sledovat tento přístroj při své práci. Robotický vysavač CARNEO SmartCleaner 400 má vestavěnou funkci SMARTLive, která vyhodnocuje překážky a nebezpečná místa, která by mohla ohrozit buď konečný výsledek uklízení nebo robota samotného. Proto nikdy nespadne ze schodů nebo nenarazí prudce do zdi.

Robotický vysavač CARNEO SmartCleaner 400 je vybaven sofistikovaným systémem 3 in 1 (3v1), který se skládá z válcového rotačního kartáče, bočního rotačního kartáče, vysávací štěrbiny. Celý systém 3in1 tak dokáže zabezpečit dostatečnou každodenní čistotu ve všech prostorách, které má robot na starosti.

Vestavěný akumulátor s kapacitou až 70 minut, je dostačující na úklid dle Vašich představ. Robotický vysavač CARNEO SmartCleaner 400 najde své uplatnění zejména v době nepřítomnosti majitelů, neboť je lze přesně naprogramovat. Součástí balení je dálkové ovládání pro manuální ovládání.

Programování robota se provádí přímo z nabíjecí stanice robota. Kromě toho je ve výbavě i světelná stěna, která Vám umožní robotovi vymezit prostor kde má a nemá uklízet.

Ideální možnosti použití: - Dlažba, plovoucí podlaha, laminátová podlaha, linoleum, parkety, korková podlaha, koberce s nízkým vlasem - Robot se hodí na každodenní udržování preventivní čistoty a snižuje tak velmi výrazně nároky na sobotní celotýdenní úklidy klasickým vysavačem
Úklidové režimy: - Spot - bodové čištění silně znečištěných míst - 5 minut - Standard - běžný úklid - 30 minut - MAX - úklid více znečištěných místností nebo celého bytu - 70 minut - Timer - funkce časování a odložený start 
Baterie: - Ni-MH - Doba nabíjení: 4 - 4,5 hodiny - Doba úklidu až 70 minut 
Další funkce a výbava: - systém SMARTLive pro vyhnutí se překážkám - systém SMARTLive proti pádu ze schodů (4 optická čidla) - systém SMARTLive proti uvíznutí - válcový rotační kartáč s naběračem nečistot - boční rotační kartáč - podtlaková vysávací štěrbina - dvě nezávisle zavěšená a odpružená poháněná kolečka pro lepší zdolávání nerovností a jedno rotační kolečko pro dokanalejší operační pohyb v místnosti - programování časování a odloženého startu - automatické vyhledání dobíjecí stanice, automatické nabíjení - LCD displej pro přehledné programování a s informacemi o stavu uklízení a nabití akumulátoru. 

Ostatní parametry:

objem koše na nečistoty: 0,25 L 
pracovní teplota: - 10C až +40C 
hlučnost: 68dB - rozměry: 34 x 9 cm
hmotnost: 2,9kg 

UPOZORNĚNÍ - Jedná se o roboty nižší kvality, s horšími vysávacími vlastnostmi a orientací v místnosti. Pokud chcete opravdu kvalitní úklid a pokrytí plochy 98%, pak vybírejte robotický vysavač značky iRobot Roomba.

Technická specifikace:

Model: Carneo Smart Cleaner 400 
Vstup: 100-240 V (50/60Hz) 
Výstup: DC 24V 
Typ baterie: Ni-CD 
Výkon: 22 W 
Objem nádoby na nečistoty: 0,25 l 
Kapacita batérie: 1500 mA 
Čas nabíjení: 4-5

Název:
Carneo Smart Cleaner 400
Výrobce:
SKU:
8586009111081

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2523
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz