Belrobotics GREENMOW - Robotická sekačka

Belrobotics GREENMOW - Robotická sekačka

Belrobotics GREENMOW - Robotická sekačka od našeho známého výrobce Belrobotics je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Belrobotics GREENMOW - Robotická sekačka - nyní zakoupíte od 215000 Kč

215000 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotická sekačka Belrobotics GREENMOW:

Robotická sekačka vhodná do plochy 5000 m2.

Revoluce v péči o velké travnaté plochy:

Vynikající stroje pro udržování velikých trávníků jako jsou parky, sportovní hřiště, fotbalové stadiony, firemní a hotelové areály, golfové hřiště a další. Tyto sekačky udržují celou plochu označenou jednoduchým nízkonapěťovým obvodem. Vybaveny sonarem a bezpečnostním nárazníkem jednoduše zpomalí a vyhnou se překážkám. Vše kontrolováno počítačovou jednotkou, která zajišťuje bezpečnost.

Plně automatické:

Model GREENMOW je vybaven dobíjecími bateriemi. Kontrolován vlastním počítačem a řízen obvodovým drátem. Sekačka se automaticky vrací do nabíjecí stanice pro dobití energie. Dobíjení trvá přibližně 1hodinu. Poté se stroj automaticky vrátí ke své naprogramované činnosti. Pomocí intuitivního přístupu se jednoduše nastaví pracovní program stroje.

Inovativní technologie:

Výborný výsledek sečení je zajištěn 3-5 plovoucími sečícími hlavami, které jsou vždy vybaveny třemi noži. Systém je velice podobný bubnovým sekačkám, ale díky uchycení si lehce poradí i s ne úplně rovným terénem.

Perfektní harmonie s životním prostředím: 

Model je bateriový a tedy neobtěžuje své okolí, je tichý a bez emisí, pracuje ekologicky, seká malé kousky trávy a vrací je zpět do trávníku. Kvalita a vzhled trávníku se používáním robotické sekačky zlepšuje. Malé kousky trávy vrací do trávníku hodnotné živiny a snižuje nutnost zavlažování.

Technické specifikace:

Max.doporučená plocha 5000 m² 
Rozměry 67*80*35 cm 
Váha 25 kg 
Barva zelená 
Výška sečení 22-90 mm 
Odolnost proti vodě ANO 
Ochrana ŽP Přátelské k životnímu prostředí a vyhovující WEEE a RoHS 
Uživatelské rozhraní LCD displej s ovládací klávesnicí 
Sečící systém 2 hlavy se 6 noži 
Zabezpečení proti krádeži osobní heslo 
Šířka sečení 44 cm 
Svahová dostupnost 30% 
Zdroj energie baterie NiCd 24V, 10Ah 
Rychlost pojezdu 0,6 m/s 
Kolečka pohonu 26 cm

Název:
Belrobotics GREENMOW - Robotická sekačka
Výrobce:
SKU:
ID277

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2468
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz