Aquabot VIVA - Bazénový vysavač

Aquabot VIVA - Bazénový vysavač

Aquabot VIVA - Bazénový vysavač od značky s dlouholetou historií Aquabot je k dostání levně a pohodlně online. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Aquabot VIVA - Bazénový vysavač stojí u nás 36479 Kč

36479 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot VIVA

Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot VIVA je nejvyšší model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 100 m2. VIVA automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 17 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.

Čistící kartáče setřou a vyčistí dno bazénu i mastnotu a nečistoty usazené na stěnách bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další. VIVA vyčistí nejen dno, ale také stěny bazénu až po úroveň hladiny.

Robot VIVA je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí.

Řídící jednotka umožňuje nastavit frekvenci čištění stěn a dna, velikost bazénu, délku čistícího cyklu, sací sílu pumpy, tvar bazénu, tvar dna, autodetekci překážek (žebřík, schody, atd.) a také signalizuje stav filtru. Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne.

VIVA má navíc dálkové rádiové řízení - robot může být dálkovým ovládáním řízen do těch míst bazénu, které vyžadují dodatečné čištění. Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu. VIVA má 2 hnací motory, které jsou stejně jako motor čerpadla kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti.

Dálkový ovladač vysavače Viva umožňuje ovládat směr pohybu, a tím jej např. navigovat do místa, které potřebujete ještě dočistit. Vedle sebe se na ovladači nachází 3 tlačítka. Prostředním se mění směr jízdy vpřed anebo vzad. Bočními tlačítky se vysavač začne otáčet doleva nebo doprava. Podržením tlačítka se vysavač stále otáčí až do chvíle, než jej pustíte. Červená kontrolní dioda blikne po každém stisku tlačítka na potvrzení vyslání signálu. Součástí balení jsou dvě baterie - jedna již nachystaná k použití v dálkovém ovládání a druhá náhradní.

Technická specifikace:

primární napětí 230V / 50Hz 
sekundární napětí 24V
2 hnací motory i motor pumpy bez kartáčků 
délka plovoucího kabelu 23 m 
doporučeno pro bazény do 100 m2 všech tvarů a povrchů 
programovatelná řídící jednotka s patentovaným systémem AQUA SMART
doba čistícího cyklu 1 h, 2 h nebo 3 hodiny
dálkové ovládání řízení
opakovaně použitelný filtr s propustností od 20 mikronů
přefiltrovaný objem vody 17

Název:
Aquabot VIVA - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
ID182

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2562
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz