Aquabot BRAVO - Bazénový vysavač

Aquabot BRAVO - Bazénový vysavač

Aquabot BRAVO - Bazénový vysavač od přední společnosti Aquabot lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Aquabot BRAVO - Bazénový vysavač - nyní pořídíte od 25940 Kč

25940 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot BRAVO

Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot BRAVO je špičkový model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 80 m2. BRAVO automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 17 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.

Čistící kartáče setřou a vyčistí dno bazénu i mastnotu a nečistoty usazené na stěnách bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další. BRAVO vyčistí nejen dno, ale také stěny bazénu až po úroveň hladiny.

Robot BRAVO je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí.

Řídící jednotka umožňuje nastavit frekvenci čištění stěn a dna, velikost bazénu, délku čistícího cyklu a také signalizuje stav filtru. Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. 

Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu. Hnací motor i motor čerpadla jsou kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti.

Technická specifikace:

primární napětí 230V / 50Hz 
sekundární napětí 24V
délka plovoucího kabelu 16 m
doporučeno pro bazény do 80 m2 všech tvarů a povrchů 
programovatelná řídící jednotka s patentovaným systémem AQUA SMART 
doba čistícího cyklu 1,5 hodiny nebo 2 hodiny
opakovaně použitelný filtr s propustností od 20 mikronů
přefiltrovaný objem vody 17 m3/hod. 
délka kabelu 18 m
maximální pracovní teplota 35 °C, minimální teplota 10 °C 
skladovací teploty 5 °C – 45 °C mimo přímé sluneční záření 
dodáváno s vozíkem pro snadnou manipulaci a uložení kabelu 
rozměry balení 51 x 51 x 53 cm
hmotnost balení 20,6 kg

Obsah balení:

Aquabot BRAVO
transformátor
vozík

Název:
Aquabot BRAVO - Bazénový vysavač
Výrobce:
SKU:
ID181

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách LuxRobot.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si na LuxRobot.cz zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z široké nabídky robotických vysavačů. Nákupem online ušetříte váš čas i peníze. Na LuxRobot.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Udělejte si radost nákupem nového robotického vysavače.
Vybírejte z nabídky
2500
produktů
67
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
LuxRobot.cz